BU REZALETİN HESABINI SORACAK YOKMU BEYLER

2008-06-15 13:46:00
BU REZALETİN HESABINI SORUN!
12 YAŞINDAKİ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİ KIZ ÇOCUKLARINA STRİPTİZ YAPTIRDILAR!

15.06.2008 11:03

Bugün Fethiye'de inanılmaz bir rezalete imza atıldı. 12 yaşındaki ilköğretim 6. sınıf öğrencisi kız çocuklarına utanç içinde söylüyoruz ki 'striptiz' yaptırıldı.

Dansöz kıyafetleriyle nasıl bir iğrençliğin ortasında olduğunun farkında olmayan küçücük kızlar aşağıdaki linkten izleyebileceğiniz iğrenç "şov"a alet edildiler.

vezirhan.blogcu.com bu işin peşini sorumlular cezalandırılıncaya kadar bırakmayacak. İlköğretim öğrencilerine türbanlı şov yaptırıldığında gösterdiğimiz haklı tepkiyi bu kepazelik karşısında da gösterelim. Türkiye'yi bu rezilliği kınamaya çağırıyoruz.

Fethiye'de düzenlenen bir eğlence gecesinde ilköğretim öğrencilerinin dansöz ve striptizci gibi sahneye çıkması tepkiye neden oldu. İlköğretim 6. Sınıf öğrencisi dansöz olarak, başka bir ilköğretim öğrencisi de striptizci olarak sahneye çıkınca vatandaşlar gösteriyi alkışlamadı.

 

Fethiye Salı Pazarı Meydanı'nda dün akşam düzenlenen eğlence gecesinde yerel sanatçılar ve müzik grupları sahne aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise gösterilerin şekli değişti ve sahneye dansçı kızlar çıkmaya başladı.

Saatler ilerledikçe yaş sınırının düştüğü gecede sahneye son olarak iki küçük kız çıktı. İzleyicilerin alkışlarını bıçak gibi kesen ve moralleri bozan olay sonrası sahnede dans etmeye başlayan 12 yaşındaki B.N., profesyonel dansöz kıyafetleri içerisinde alkış almaya çalıştı.

Fethiye Akıncı İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi olduğunu belirten B.N. sahne sonrası kendisine sorulan soruları, "İlk defa dans ediyorum. Yaptığım oryantal dans bence güzel oldu ve izleyenler beğendi" şeklinde yanıtladı.

Daha sonra sahneye çıkan Fethiye Vali Recai Güreli İlköğretim Okulu öğrencisi E.K. ise tabure üzerinde yaptığı striptiz şovuyla herkesi şok etti. Geceye katılanların anlam veremedikleri ikinci dans şov da yaklaşık 5 dakika sürdü. Gösterisi sonrası yaptığı dansı değerlendiren E.K. 'İlköğretim okulu öğrencisiyim ve yaptığım modern dans. Yaşıma göre bu dansa uygun değilim ama annem ve babamdan izin aldım" dedi.

İlçeden hiçbir protokol üyesinin katılmadığı gecede ilköğretim öğrencisi kızları sahneye çıkartarak dans ettiren gecenin organizatörü "Çalışmalarımız alkışlanıyor seneye daha iyisini yapacağız" diye konuştu. 

Olayın duyulmasının ardından Fethiye Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda soruşturma başlatıldı.

0
0
0
Yorum Yaz